Stresi tregon se si e rrahu babai i tij!

-Sponzorizuar-

Reperi Stresi, i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka kujtuar gjatë intervistës gabimin më të madh që ka bërë në fëmijëri.

- Sponzorizuar -

Stresi tregoi se kur ishte në klasë të dytë, vodhi lekë në shtëpi.

Reperi tregoi se bashkë me shokët u nis për në Korçë sepse donin të iknin në Greqi.

Mirëpo babai i tij e kapi në Bilisht.

“Kam vjedh lekë ne shtëpi. Kam marr dy shokë me vete, jam nis për Korçë. Kemi dash me ik në Greqi, por babi im ka qenë shumë i shkathët dhe erdhi më kapi në Bilisht. Më kapi dhe më rrahu, nga Korça deri në Tiranë”, tregoi Stresi.