Po, Elvana Gjata i ka fryer shumë buzët

-Sponzorizuar-

Bukuroshe, e talentuar dhe prezente thuajse kudo.

- Sponzorizuar -

Këngëtarja Elvana Gjata që në paraqitjen e parë publike në “Ethët e së premtes mbrëma”, ia ka dalë të bëhet e famshme, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo padyshim që është yll i pa diskutueshëm i skenës muzikore, me shumë këngë hite dhe tejet e angzhuar kudo ku ka shqiptar.

Shpesh është diskutuar edhe pamja e jashtme e Elvanes. Janë ngritur pikëpyetje rreth ndërhyrjeve në fytyrë dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Se Elvana i ka fryer buzët, kjo duket më shumë se kurrë në këtë foto. /Kosovarja/