Mozzik bëri tatuazh portretin me lot të vajzës së tij

-Sponzorizuar-

Mozzik bëri tatuazhin më të veçantë

- Sponzorizuar -

Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e tij.

ërmes një postimi që ka bërë sot, reperi ka treguar tatuazhin e ri që ka bërë dhe është shumë i veçantë.

Mozzik ka bërë tatuazh portretin e vajzës së tij Hanës, shkruan rtv21.tv “Faleminderit shoku jem për këtë punim madhështor”, ka shkruar Mozzik krahas fotos së publikuar.