Ermal Fejzullahu në pritje të lajmit të ‘ëmbël’

-Sponzorizuar-

Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu janë në pritje të vajzës së tretë.

- Sponzorizuar -

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë duke kaluar disa ditë pushimi para se të bëhen prindër për të katërtën herë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me gruan e tij ku shihet duke mbajtur me duar barkun e Arianës e cila pritet të lind vajzën e tretë brenda disa ditëve, artisti kishte lënë edhe një shkrim pranë fotos “Lumturia është rrugës”.

Ditë më parë Ariana ishte shtrirë në spital kur u mendua se është gati për lindje por kjo kishte qenë vetëm një alarm mashtrues gjë që ndodh gjatë kohës së shtatzënisë.