- Sponzorizuar -

Ekonomi

Telekomi i Kosovës arrin marrëveshje me ATK-në

Telekomi i Kosovës ka arritur marrëveshje me Administratën Tatimore të Kosovës për formën e shlyerjes së borxhit, me çka është zhbllokuar edhe...
- Advertisement -

Politike

Hoti: Me VV-në jemi dakorduar veç për postin e …

Avdullah Hoti thotë se mee Vetëvendosjen janë dakorduar veç për postin e kryeministrit, të gjitha tjerat janë në tavolinë.

Show Biz

Stresi tregon se si e rrahu babai i tij!

Reperi Stresi, i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka kujtuar gjatë intervistës gabimin më të madh që ka bërë në fëmijëri.
107,254FansLike
- Advertisement -

Lajme te ndryshme

Conor McGregor e grushton një burrë të moshuar në një kafenë

Janë shfaqur pamjet ku shihet yllit i UFC, Conor McGregor, teksa godet me grusht një burrë të moshuar në një bar irlandez...

Loredana feston ditëlindjen, asnjë shenjë nga bashkëshorti

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, sot (e diel), feston ditëlindjen e 24-të. Me këtë rast ajo ka marrë...

Zbulimi i madh shkencor: Mungesa e gravitetit vret qelizat e kancerit

Nga DW/ Mjaftojnë 24 orë pas vendosjes në gjendjen e mungesës së gravitetit që të shuhen më shumë se...

Në pikat kufitare të Bogorodicës dhe Tabanocit pritet deri 45 minuta

Trafiku në rrugët shtetërore po zhvillohet në rrugë të thata dhe ka rritje të intensitetit të qarkullimit në vendkalimet kufitare Bogorodicë dhe...

Klitschko rikthehet në ring, ka një arsyet të madhe qe këtë

Wladimir Klitschko nuk e ka ndërmend të dorëzohet. Boksieri ukrainas Wladimir Klitschko, në një intervistë për “Business Insider”, ka...

​​Perez e vendos Iscon në shitje

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez e ka vendosur mesfushorin Isco në shitje. Sipas mediave spanjolle, Florentino po shpreson...

Mourinho dëshiroi të bëhet trajner i ketij ekipi

Jose Mourinho do të mirëpriste shansin që të bëhej trajner i Arsenalit, sipas “El Chiringuito TV”, transmeton Koha.net. Ish-trajneri i Chelseat,...

“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve (VIDEO)

Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku duket një nga ish-trajnerët dhe ish-pjestarët e stafit teknik të ekipit të Laçit...

Gjyqtarja bëhet virale në internet – ndal lojën dhe ndëshkon Kakan me të verdhë,...

Në atë që ishte me siguri rasti i parë në futboll, brazilianit legjendar Leite Kaka iu dha kartoni i verdhë, vetëm që...
- Reklamë -